top of page
NATURAL GREATNESS - DRY DOG FOOD.jpg
Dlaczego Natural Greatness?

 

Natural Greatness to znacznie więcej niż marka produktów dla psów i kotów, to sposób na zrozumienie żywienia z naturalnego punktu widzenia.

Miłość do zwierząt skłoniła producentów marki Natural Greatness do zgłębienia zwyczajów żywieniowych wilków i rysi jako bezpośrednich przodków psów i kotów, w celu stworzenia w 100% naturalnej diety.

Tworząc starannie zbilansowaną karmę wybierane są najlepiej przyswajalne białka, owoce i warzywa, tak aby w naturalny sposób dostarczyć organizmowi psa lub kota wszystko co potrzebne do prawidłowego funkcjonowania.

Wszystkie karmy Natural Greatness są produkowane z naturalnych składników o najwyższej jakości i strawności, dlatego też pomagają zwierzęciu w utrzymaniu zdrowej skóry, lśniącej sierści, zwiększonej witalności oraz utrzymują czworonoga w doskonałej kondycji przez wiele lat.

 

Karma dla psów

 

Zdrowy pies, to szczęśliwy pies!

Według badań naukowych, pies pochodzi od wilka i jest jego udomowionym krewnym. Wszystkie wilki i psy, ewolucyjnie pochodzą od tego samego łańcucha DNA. Psy podobnie jak wilki są drapieżnikami, których organizmy ewoluowały, aby doskonale radzić sobie z metabolizowaniem białka i tłuszczy pochodzenia zwierzęcego. Dlatego mięso musi stanowić podstawę zdrowej diety psa. Karmy Natural Greatness zawierają 42 - 56% najwyższej jakości świeżego mięsa, by zaspokoić naturalne zapotrzebowanie psa na białko i tłuszcz.

Wszystkie surowce wykorzystywane do produkcji karmy Natural Greatness są wolne od składników zmodyfikowanych genetycznie i nadają się do spożycia przez ludzi.

Optymalnie zbilansowane karmy Natural Greatness pomagają uniknąć a nawet pomagają w leczeniu typowych problemów na które mogą cierpieć psy, takich jak schorzenia skóry oraz niektóre nietolerancje pokarmowe.

Głównym źródłem białka w karmach Natural Greatness są kurczak, jagnięcina, indyk, łosoś, kaczka i królik. W celu wzbogacenia karmy o wartościowe witaminy, mikroelementy, minerały, błonnik oraz pierwiastki śladowe zastosowano naturalne dodatki w postaci warzyw, owoców oraz zbóż, produkowanych ekologicznie, wolnych od GMO.

 

Karma dla kotów

 

"Panu Bogu nic się nie udało, z wyjątkiem kotów."
Wiesława Szymborska

 

Koty będące naturalnymi drapieżnikami potrzebują diety bardzo bogatej w mięso. Bardzo krótki układ pokarmowy u kotów jest przystosowany do metabolizowania białka i tłuszczy pochodzenia zwierzęcego a nie węglowodanów i zbóż. Ponadto koty w swojej diecie potrzebują dużej ilości tauryny, która naturalnie występuje w mięsie. Mając na względzie wysokie wymagania żywieniowe kotów, producent karm Natural Greatness opracował optymalnie zbilansowane receptury, by zapewnić kotom wszystko co potrzebuje ich organizm. Zawartość składników mięsnych stanowi 82-86% karmy Natural Greatness co odpowiada diecie dzikich i wolno żyjących kotów.

Głównym źródłem białka w karmach Natural Greatness są kurczak, jagnięcina, indyk oraz łosoś.

Do produkcji karmy używane jest najwyższej jakości mięso, świeże jak i suszone oraz składniki w 100% naturalne, bez dodatków produktów genetycznie modyfikowanych ( m.in. probiotyki, olej z łososia, włókno celulozowe ).

bottom of page