top of page

O firmie

Historia Firmy EWENEMENT

Początki firmy Ewenement to owoc pasji i miłości do psów.

W 1981 Iwona Magdziarska, właściciel firmy, założyła hodowlę bokserów Ewenement.

Jako międzynarodowy sędzia kynologiczny, doświadczony hodowca, a przede wszystkim oddany miłośnik zwierząt - w trudnych czasach poszukiwała dla swoich bokserów wszystkiego co najlepsze. W ten sposób nabyła na jednej z niemieckich wystaw psów karmę Bosch, która okazała się pierwszym produktem, który nie powodował uczuleń i problemów z nietolerancją pokarmową

u jej psów.

We wrześniu 1990 roku powstała firma "Karmy i akcesoria dla psów", która rok później została oficjalnym  dystrybutorem na Polskę produktów niemieckiej firmy
Bosch Tiernahrung. Kolejne lata to obok sukcesów wystawowych i rozwijania marki Bosch Tiernahrung, także dystrybucja sprzętu do hodowli i tresury psów.

W 1993 roku firma zmieniła nazwę na obecną -
PPHU Ewenement i stopniowo rezygnowała z akcesoriów koncentrując się całkowicie na sprzedaży karmy.

W kolejnych latach oferta firmy została poszerzona o piaski dla kotów linii Golden Grey oraz hiszpańską markę karm dla psów i kotów Natural Greatness.

Dzisiaj, firma
Ewenement to grupa doskonale wyszkolonych pasjonatów zoologii, w dużej części hodowców psów lub kotów, własne magazyny logistyczne, transport, siła przedstawicieli handlowych i sprawnie działająca sieć dystrybucji.

Nasz zespół zawsze chętnie służy pomocą na każdym etapie współpracy. Zarówno właścicielowi psa, kota czy fretki, jak i profesjonalistom - hodowcom, dystrybutorom czy właścicielom i pracownikom sklepów zoologicznych i lecznic weterynaryjnych.

bottom of page